Szanowni Państwo,

ostatni czas, bardzo trudny dla nas wszystkich wpłynął na przeorganizowanie naszej podstawowej działalności. Wprowadziliśmy w naszej firmie procedury zabezpieczające przed niepotrzebnym kontaktem, mogącym skutkować przeniesieniem wirusa oraz stosujemy środki zabezpieczające w postaci maseczek, żeli antybakteryjnych jak również kotar odgradzających. Te ostatnie doskonale sprawdzają się w użytkowaniu i są doskonałą barierą dla mogących stanowić zagrożenie cząstek.

Wykonany z tkaniny PCV produkt może zostać dostosowany do indywidualnego rozmiaru, posiadać zamykanie na suwak, rzep bądź inne zamknięcia metalowe. Nadto posiada elementy folii okiennej, co ułatwia pracę z kurtyną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, która może stanowić źródło inspiracji i kontaktu w sprawie indywidualnych potrzeb. Liczymy, że nasze długoletnie doświadczenie w branży i chęć uniknięcia zakażenia zarówno nas jak i Państwa koronawirusem są wystarczającą rekomendacją, by wspólnie wypracować potrzebny Państwu sposób zabezpieczenia.